Fakturační údaje:
POP - ART, s.r.o.
Bystřice nad Olší 1384, 739 95 Bystřice nad Olší
IČ: 44740361 - DIČ: CZ 44740361
Číslo účtu: 1025025014/5500, RAIFFEISENBANK
Provozní doba: Po - Pá od 8 - 17 hod.
Zobrazit na mapě
Náhradní díly
Jsou automobily nové, starší nebo staré, ale všechny mají něco společného. Dřív nebo později bude každý automobil potřebovat náhradní díly, nové a lepší součástky nebo modernější vybavení. A pro tohle všechno je tu naše společnost. Od roku 1992 se zabýváme dovozem a distribucí náhradních dílů na automobily. Prodáváme náhradní díly maloobchodním i velkoobchodním zákazníkům. Jsme velká společnost, která prodává autodíly na automobily všech značek, např. Audi, Daewoo, Ford, Mazda, Opel, Toyota a další.
Rozvoz náhradních dílů
Náhradní díly, které si u nás objednáte, vám dovezeme kdekoliv, po celé ČR. Objednat si můžete jakýkoliv díl přes internet nebo nás můžete navštívit v naší prodejně. Pro snadnější a rychlejší vyhledávání náhradních dílů na váš vůz v našem e-shopu, jsme se stali držiteli licence TecDoc. Objednané zboží vám dodáme do 24 hod. po obdržení vaší objednávky. Vlastníme několik automobilů, které řídí naši spolehliví řidiči. Autodíly tak můžeme dovézt vlastními vozy nebo je dopravíme přepravní společností PPL, případně ČESKOU POŠTOU. U objednávek zboží nad 1 500 Kč bez DPH nebudeme účtovat dopravné (při zaslání prostřednictvím PPL) nad 3 000 Kč bez DPH (při zaslání prostřednictvím České pošty).
Kvalita autodílů
Již několik let spolupracujeme a prodáváme autodíly předních evropských výrobců, např. Valeo, Dayco, Bosch, Impergom, Magneti Marelli, Imasaf, Luk, Pirelli, Vema, Pierburg, Gieffe, TRW, Corteco a jiných. Všichni naši dodavatelé jsou držiteli potřebných certifikátů ISO 9001 a ISO 9002 a proto dodáváme opravdu jen ty nejlepší náhradní díly, které jsou kvalitní, s ověřeným původem. Na všechny prodané náhradní díly poskytujeme záruku.
Velkoobchod a maloobchod
V naší firmě pracují kvalifikovaní a vyškolení pracovníci. Ať už je to v maloobchodě, kde vám rádi vysvětlíme a ukážeme požadované náhradní díly nebo ve velkoobchodě, kde se detailně věnujeme všem požadavkům.
Prodejní sklad, který je součástí našeho maloobchodu, má rozměr 2400 m2 a je v něm každý díl pečlivě uložen, aby nedošlo k jakémukoliv jeho poškození. Pro naše maloobchodní zákazníky jsme připraveni nabídnout a prodat náhradní díly každý všední den včetně soboty. Pro naše velkoobchodní zákazníky máme připravenou akci „Věrnostní program“. Odměníme všechny zákazníky, kteří u nás nakupují ve větším množství.
Kompletní náhradní díly
Mezi naše nabízené zboží patří veškeré vybavení a díly motoru automobilů, interiérové, exteriérové součástky a části vozu, komponenty i designové části automobilu. Dodáváme sady uložení předních tlumičů, sady přídavných pružin. Nabízíme autobaterie, parkovací systémy pro lehčí a přehlednější parkování, vodní a vstřikovací pumpy, pojistkové skříňky, plováky, motory stěračů, benzínové a dieselové pumpy, termostaty, kola a jejich ložiska, napínáky rozvodových a klínových řemenů, tlumiče pérování, gufera, výfukové systémy, čerpadla, části motoru, homoklouby, pneumatiky, příslušenství brzd a mnoho dalších náhradních dílů . V naší nabídce také najdete převodové oleje, motorové oleje, brzdové, chladicí kapaliny a nemrznoucí směsi.
Pokud potřebujete jakýkoliv sebemenší doplněk nebo náhradní díl do vašeho automobilu, neváhejte podívat se na naše internetové stránky, či navštívit naši prodejnu.
O nás - Náhradní díly - Dodavatelé - E-shop - Reklamace - Akce - Kontakty
POP - ART s.r.o., Bystřice nad Olší 1384, 739 95 Bystřice
IČ: 447 40 361 - DIČ: CZ 44740361