Fakturační údaje:
POP - ART, s.r.o.
Bystřice nad Olší 1384, 739 95 Bystřice nad Olší
IČ: 44740361 - DIČ: CZ 44740361
Číslo účtu: 1025025014/5500, RAIFFEISENBANK
Provozní doba: Po - Pá od 8 - 17 hod.
Zobrazit na mapě
Dodavatelé
Vážení zákazníci, internetový obchod POP - ART, s.r.o. nabízí vybraný sortiment automobilových součástí (náhradních dílů) na všechny značky vozidel. Dodavatelé součástí jsou renomovaní světoví výrobci, kteří jsou držiteli certifikátu ISO 9001 nebo ISO 9002.
AIRTEX PRODUCTS SA
Je divize holdingu ASC INDUSTRIES Inc., s výrobními závody v USA, Evropě a Mexiku. THE AIRTEX & ASC INTEGRATION (UCI Group) je jedním z největších světových producentů vodních a vstřikovacích pump pro EO výrobu a aftermarket.
AUTOGAMMA
Obchodní a výrobní společnost, která se zabývá prodejem hlavně originálních dílů a dále prodejem dílů renomovaných firem jako jsou např. MAGNETI MARELLI, jenž dodává široký sortiment od spínačky, přes žhaviče, přepínače, relé, cyklovače, rezistory, spínače, motorky ostřikovačů, atd.
BCD CORONA & C. SPA
Producent mechanických a elektronických benzinových, dieselových pump a servo pump pro prvovýrobu a aftermarket.
BEHR THERMOT-TRONIK ITALIA
Firma se zabývá výrobou termostatů v Německu a Itálii. Garantuje nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu.
BOSCH
Jeden z předních lídrů trhu automobilových součástek. Společnost je zastoupena ve více jak 50 zemích a jejími nejdůležitějšími trhy jsou kromě Německa, Severní Ameriky, Asie, Jižní Ameriky, střední a východní Evropy.
BREDA LORETT
Producent ložisek kol, sad ložisek kol, napínáků rozvodových a klínových řemenů, nábojů kol, trianglů poloosy, matic kloubů, ložisek tlumičů, atd.
BUGATTI AUTORICAMBI
Producent vodních pump pro aftermarket.
CARELLO
Přední světový producent osvětlení pro prvovýrobu a aftermarket. Člen skupiny MAGNETI MARELLI.
C.F.GOMMA
Společnost zakoupila od holdingu PIRELLI veškeré výrobní kapacity (vyjma pneumatik) pro výrobu pryžových dílů jako brzdové a spojkové hadice, manžety, silentbloky atd. V současnosti vyrábí v 11 závodech v Itálii, Francii, Německu, USA. Hlavním odběratelem společnosti je skupina PSA (Peugeot, Citroën), Renault, či skupiny Fiat.
CLEAN FILTERS
Člen skupiny DELGROSSO vyrábějící od roku 1960 filtry pro prvovýrobu a aftermarket.
CORAM
Firma byla založena v roce 1978. Patří mezi přední italské producenty ložisek kol, nábojů kol, napínáků klínových a rozvodových řemenů.
CORTECO
Firma založena v roce 1933 se zabývá výrobou těsnění, simeringů, gufer, ložisek kol, brzdových hadic, kabinových filtrů, silentbloků, pryžových dílů, řemenic.
DAYCO
Světová značka v oblasti rozvodových systémů, řemeny rozvodové a klikové, napínáky, sady rozvodů, řemenice.
EPS FACET
EPS je obchodní značkou firmy FACET založené v roce 1946, zabývající se výrobou a produkcí dílů pro zapalování, kondenzátory, regulátory, spínače, čidla, impulsátory, senzory, moduly, indukční cívky, atd.
FAST SP
Společnost založena v roce 1989. Zabývá se exportem zátek chladiče, nádobek, nádrží, ventilů topení, vzpěrami zadních dveří.
G.P.
Přední evropský producent vodních a benzinových pump, člen skupiny IMASAF.
GAURNITAUTO
Společnost byla založena v roce 1954 a patří k předním italským výrobcům těsnění pro automobily.
FEBI BILSTEIN
Přední světový producent a obchodník s autodíly, nabízející široký sortiment autodílů.
FISPA SIDAT
Obchodní firma dodávající značkové díly BOSCH, MARELLI, PIERBURG, SIEMENS, OE díly se specializací na vstřikování.
CHAMPION
Významný belgický producent motorových a převodových olejů nejvyšší specifikace.
IMASAF
Světová kvalita výfukových systémů za přijatelnou cenu.
IMPERGOM
Obchodní společnost založena v roce 1976 s vedoucím postavením na trhu s pryžovými díly, jako silentbloky, manžety, hadice.
INA
Světová kvalita ložisek a napínáků.
LUK
Světová značka spojkových komponentů.
MAGNETI MARELLI
Jeden z největších dodavatelů pro prvovýrobu v Evropě. Firma má vlastní vývojové středisko a výrobní závody nejen v Evropě, ale také v Rusku, USA, Jižní Americe, Číně a Africe. Vyrábí tlumiče pérování, čerpadla, elektrosoučástky, lampy, části topení a chlazení, částí stěračů, spínačů, atd.
MALO AKRON
MALO AKRON je obchodní společnost založena v roce 1947 se 14 pobočkami v Itálii. Hlavní činnosti společnosti je prodej pryžových a kovopryžových dílů jako manžety, silentbloky, lanovody, brzdové hadice, hadice chladičů, atd.
MEAT DORIA
Společnost vznikla v roce 1945 jako producent dílů pro karburátory. Postupem doby se z ní stal specialista na karburátorové a vstřikovací systémy a také na palivové a kabinové filtry. Mezi jeho sortimenty lze zařadit kabinové, olejové a palivové filtry, palivové čerpadla, váhy vzduchu, lambda sondy, EGR ventily, čidla, spínače, atd.
MIRAGLIO
Firma vznikla v roce 1955 jako malý výrobní závod. Dnes společnost patří k lídrům ve výrobě zámků a klik na evropském trhu.
O.S.R.A.V.
Společnost založena v roce 1973. Zabývá se výrobou tlumičů pérování, vzpěr zadních dveří a sad přídavných pružin. Třetí největší prodejce pružin tlumičů pérování na italské a francouzské vozy v Itálii.
QUICK BRAKE
Švédský producent příslušenství k brzdám.
SACHS
Přední světový producent spojkových systémů do prvovýroby i aftermarket.
SAMKO / LPR
Obchodní značka italského gigantu LPR. Společnost byla založena v roce 1952. Hlavními odběrateli skupiny jsou značky FIAT, PSA, BENDIX, ATE, LOCKHEED. Dodává například brzdové válečky, hlavní brzdové válce, spojkové válce, homoklouby, brzdové hadičky, brzdové kotouče, brzdové bubny.
SASIC
Významný francouzský producent autodílů pro aftermarket.
SKF
Světová značka ve výrobě ložisek a napínáků. SKF je držitelem mnoha certifikátů jakosti ISO.
SNR
Světová značka ve výrobě ložisek a napínáků.
TECNOCO FILTERS
Přední italský výrobce vzduchových, olejových a palivových filtrů pro osobní a užitkové vozy. Firma byla založena v roce 1967 a mezi významné zákazníky patří společnosti FIAMM, FRAM, TECNOCAR.
TRW
Přední světový producent dílů pro automobilový průmysl.
VALEO
Přední světový producent dílů pro automobilový průmysl.
VARTA
Autobaterie.
VEMA
Firma založena před 30 lety se vyznačuje vysoce kvalitními výrobky. Na celém světě má přes 15 distribučních míst. Vlastní také výrobní firmu ART STAMP, FOPPIANI a BMA. Hlavním sortimentem jsou části náprav, opravné sady náprav, části motorů a převodovek, olejové čerpadla, náboje, brzdové bubny, atd.
O nás - Certifikáty - Dodavatelé - E-shop - Reklamace - Akce - Kontakty
POP - ART s.r.o., Bystřice nad Olší 1384, 739 95 Bystřice
IČ: 447 40 361 - DIČ: CZ 44740361